Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u Svajcarskoj Физичко лице

пред 1 месец Pабота - Ресторани/Барови и Продавници  Skopje

-- ден

  • Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u Svajcarskoj | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Potrebne promoterke-hostese i sankerice-konobarice za rad u kafe-klubovima u Svajcarskoj.

Obezbeđeni su smestaj,fiksna plata 1000-1300chf + procenat + bonus.

Nedeljna i dnevna isplata, 1 slobodan dan sedmicno. Ukupna zarada 2000-4000 franaka mesecno.

Nakon prvih mesec dana mogucnost ranog dogovora za leto I promocije na morskim destinacijama u vise razlicitih zemalja.

Informacije i prijave na:

+381(64)28-66-536 (what's app,viber) ili putem mejla na promocije2020@gmail.com

Дополнителни детали

Тип на работа Привремена работа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.