Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rabota vo notarska kancelarija Претпријатие

пред 7 месеци Pабота - Други пребарувања за работа  Skopje

25,000 ден

  • Rabota vo notarska kancelarija | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: 25,000 ден По договор

Se bara pravnik isklucivo so rabotno iskustvo za rabota vo notarska kancelarija na notar Drita Limani. Plata 25.000,00 denari.

Aplickacija na meil limanidrita@yahoo.com

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

Ознаки:

rabota

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.