Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rabota vo slovacka so makedonski pasos Претпријатие

пред 1 година Pабота - Автомеханичар  Skopje

50,000 ден

  • rabota vo slovacka so makedonski pasos | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: 50,000 ден

☆ RABOTA VO SLOVACKA SO MK PASOS☆

POAGANJE NA 03 JULI SLOBODNI 4 MESTA.

Preku 10 fabriki vo gradovi Galanta. Senec.Senica. Šala. Imaat potreba od mazi i zeni seriozni luge za rabota Se raboti za tv i autoindustrija satnica od 2.8€ do 3,5€ vo koja sekoja ima za hranarina po 2€ koja se dodava na plata. Obezbeden prevoz od beograd do slovacka koj vi go plaka agencijata i ne vi go odbiva od plata . Avans 30€ nedelno vo petok posle odraboreni denovi. Smestaj za parovi e obezbeden. Ostanatite se po 3.4.5 vo soba i zaednicko kupatilo i kunja. Se raboti po 8 i 12h se zavisi vo koja fabrika i koja ima potreba. Za Site ostanati informacii ke bidete izvesteni vo agencijata vo slovacka. Licata koj se zadovolni od rabotata i sakaat da ostanat poveke od 3 meseci. Se aplicira za pobit na 2 godini.

Mob za kontakt:

071953757 ovlasteno lice Aleksandar
Npomena: Ve molime samo za seriozni luge. Vi blagodaram na razbiranjeto

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.