Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos Претпријатие

пред 1 година Pабота - Индустрија, производство и инженеринг  Skopje

-- ден

  • rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден

### rabota vo SLOVACKA so Mk pasos ###

rabota vo slovacka .. od 18 do 50 godini.

vo ponuda se fabriki od tv industrija.

fabrika JAS PLASTIC galanta
saatnica 3 eu. plus 2 evra za obrok.
plus bonus na redovnost .
se raboti 12 casa od pon. do sabota.

fabrika DSN grad senec
saatnica 3.5 eu. plus 2 evra za obrok .
se raboti 8 ili 10 casa.

fabrika don jin 3 eu saatnica
plus 2 eu. za obrok sekoj den.

fabrika Green pakuvanje na mobilni telefoni
saatnica 3 eu. plus 2 eu za obrom sekoj den.

fabrika fekolini pakuvanje ladni sendvici
3 eu. saat plus 2 eu za obrok

platata spored normalno odraboteni saati
iznesuva od 800 do 900 eu.

smestuvanje e obezbedeno i besplatno.
del vo moteli del vo stanovi .
so site uslovi za normalno ziveenje.
kujna kupatilo wi fi.

akontacija za hrana sekoj petok na raka dobivate po 30 evra
besplaten prevoz od smestaj do rabota i nazad.

za info i prijavuvanje inbox ili na ...075 346 377

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.