Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos Претпријатие

пред 8 месеци Pабота - Индустрија, производство и инженеринг  Skopje

-- ден

  • rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден

### rabota vo SLOVACKA so Mk pasos ###

rabota vo slovacka .. od 18 do 50 godini.

vo ponuda se fabriki od tv industrija.

fabrika JAS PLASTIC galanta
saatnica 3 eu. plus 2 evra za obrok.
plus bonus na redovnost .
se raboti 12 casa od pon. do sabota.

fabrika DSN grad senec
saatnica 3.5 eu. plus 2 evra za obrok .
se raboti 8 ili 10 casa.

fabrika don jin 3 eu saatnica
plus 2 eu. za obrok sekoj den.

fabrika Green pakuvanje na mobilni telefoni
saatnica 3 eu. plus 2 eu za obrom sekoj den.

fabrika fekolini pakuvanje ladni sendvici
3 eu. saat plus 2 eu za obrok

platata spored normalno odraboteni saati
iznesuva od 800 do 900 eu.

smestuvanje e obezbedeno i besplatno.
del vo moteli del vo stanovi .
so site uslovi za normalno ziveenje.
kujna kupatilo wi fi.

akontacija za hrana sekoj petok na raka dobivate po 30 evra
besplaten prevoz od smestaj do rabota i nazad.

za info i prijavuvanje inbox ili na ...075 346 377

Дополнителни детали

Тип на работа Full-time

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.