Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Renault laguna 2.2 td 1998/9g klima karavan Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Хачбек  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 82,000 ден По договор

full oprema registriran greaci sedista klima gumi mishelin moze zamena so moja dopplata

info 070698075

cena 1300 euro za kesh

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Renault
Автомобил модел laguna
Гориво Нафта
Година 1999
Менувач Рачен
Километри 275xxx
Статус Used

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.