Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Rent apartment 97 m2 in Debar Malo Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 40,000 ден По договор

SUPER LUXURY FURNISHED APARTMENT IN CENTER OF SKOPJE - DEBAR MALO

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина DEBAR MALO, CENTER

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.