Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje Претпријатие

пред 10 месеци Технологија - Мобилни телефони  Skopje

13,600 ден

  • Samsung Galaxy J7 Nov Ekstra Cena, Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 13,600 ден

Samsung Galaxy J7 Black,Gold - Цена:13.600

Спецификации:
Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
3GB Ram, 16GB Flash
1080 x 1920 Super AMOLED
13mp primary, 13mp secondary
3600mAh battery

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.