Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Samsung J3 2017 Претпријатие

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Skopje

9,000 ден

  • Samsung J3 2017 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung J3 2017 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung J3 2017 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung J3 2017 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Samsung J3 2017 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 9,000 ден

Prodavam Samsung J3 2017, 2godd garancija, kupen od Vip, Neverlock, full pack, maksimalno socuvan, od samoto kupuvanje so maska i zastitno staklo bez niedna grebnatina, skoro kako nov.

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.