Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Skopje

12,000 ден

  • Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava deloven prostor vo naselba Novo lisice | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 12,000 ден

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA NOVO LISICE KAJ TRITE KULI OD 50M2.DELOVNIOT PROSTOR VNATRE E SO LAMINAT,A KUPATILOTO E SO PLOCKI IMA I TROFAZNA STRUJA.MESECNA KIRIJA E 12000 DENARI.ZA KONTAKT VESNA AGENCY 077929812

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Површина 50m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.