Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava opremen stan Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Se izdava opremen stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava opremen stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava opremen stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava opremen stan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se izdava opremen stan 40 m2 na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra-beli zgradi,3 kat so lift i gradsko parno.Ima dnevna soba so kujna plys pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci ili studenti

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.