Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Se izdava stan namenet za studenti,stanot se naoga vo Kisela Voda vo Skopje.

Stanot e kompletno i moderno namesten.Kontakt 071 601 161 (Marjan)

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Не

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.