Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

11,000 ден

  • Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 11,000 ден

Mal stan vednas do NEOKOM, odlicna lokacija, mali reziski trosoci, parno, lift, klima, namesten, 2 sprat, bez posebna spalna.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+0
Декориран Не
Балкон Да
Површина 39

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.