Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se izdava Stan vo Bitola Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Станови  Bitola

9,000 ден

  • Se izdava Stan vo Bitola | Bitola, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 9,000 ден

Se izdava opremen stan vo centarot Na Bitola.150 e Tel .075624111

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40

Ознаки:

bt

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.