Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se iznajmuva stan vo Dzevahir sky city Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

350 ден

  • Se iznajmuva stan vo Dzevahir sky city | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 350 ден

Se iznajmuva nov nevseluvan stan vo Dzevahir sky city so 54 m4 obezbedeno parking mesto vo garazata.Stanot se naoga na 38 mi kat pogled kon centar na grad.

Cena 350€ + mesecnite trosoci

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+0
Површина 54 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.