Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se iznajmuva stan vo Kozle,sproti bivsa Alumina.Na prizemje, 51m2, so centralno gratsko parno,klima, terasa 5m2, Физичко лице

пред 2 седмици Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 10,000 ден

Se iznajmuva stan vo Kozle,sproti bivsa Alumina. Na prizemje, 51m2, so centralno gratsko parno,klima, terasa 5m2prazen, sekoj den od 08.00h do 21.00h Kontakt telefoni 078/685/844 i 02/3084/437.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.