Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567 Претпријатие

пред 1 година Технологија - Компјутери  Skopje

20,090 ден

  • SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 20,090 ден

DELL NB Inspiron 3567,

Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache) ,

15.6" HD (1366x768) WLED

4GB (1x4GB) DDR4, 1TB Sata HDD ,

Intel Hd 520, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Dell

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.