Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA 1 GB RAM DDR2 ZA LAP TOP Претпријатие

пред 7 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

600 ден

  • SE PRODAVA 1 GB RAM DDR2 ZA LAP TOP | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA 1 GB RAM DDR2 ZA LAP TOP | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 600 ден

SE PRODAVA 1GB RAM DDR2 ZA LAP TOP NOVA NE ISKORUSTENA 100% RABOTI

CENA 600 DEN

Дополнителни детали

Статус New
Електронски Бренд Siemens

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.