Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava avtomobil Физичко лице

пред 3 месеци Автомобили - Хачбек  Ohrid

-- ден

  • Se prodava avtomobil | Ohrid, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Avtomobilot e vo odlicna sostojba

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Daewoo
Автомобил модел Daewo lanos
Гориво бензин
Година 1997
Менувач Рачен
Километри 150.000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.