Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Bmw 320d Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Strumica

2,650 ден

  • Se prodava Bmw 320d | Strumica, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 2,650 ден По договор

Bmw 320d mnogu socuvano sekoe kopce rabote klimatronik koza cd asp abs id

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки BMW
Автомобил модел 320d
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 23500
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.