Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god. AutoKing Macedonia Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Купе  Vinica

-- ден

  • Se prodava BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god. AutoKing Macedonia | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god. AutoKing Macedonia | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god. AutoKing Macedonia | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god. AutoKing Macedonia | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: -- ден

BMW 330 XD Coupe 180 kw 2008 god.

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки BMW
Автомобил модел 330 XD Coupe
Гориво Нафта
Година 2008
Менувач Автоматски
Километри 190000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.