Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Dacia Duster Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Теренско 4х4 (SUV)  Skopje

-- ден

  • Se prodava Dacia Duster | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Se prodava prodava Dacia Duster 2015 euro 5 motor sostojba odlicna cena 9500 evra kontakt na telefon 071-592-495

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Друго
Автомобил модел Dacia Duster
Гориво бензин
Година 2015
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.