Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA DELL INSPIRON 5570, Skopje Претпријатие

пред 1 година Технологија - Компјутери  Skopje

34,900 ден

  • SE PRODAVA DELL INSPIRON 5570, Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 34,900 ден

DELL INSPIRON 5570 ЦЕНА:34.900
3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Процесор: Intel Core i5-8250U (6M Cache)
Екран: 15.6" FULL HD (1920x1080)
Рам: 4GB DDR4
Хард-диск: 1TB
Графичка: AMD Radeon 530 2GB GDDR5,
Останато: DVD+/-RW, Wireless,Ubuntu 16.04

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Dell

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.