Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd. Физичко лице

пред 10 месеци Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Skopje

-- ден

  • Se Prodava DFM Kombe crven, 2010Gd. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

DFM Kombe crveno,prv sopstvenik,reg.do mart 2019 ful,2010,tovarno,tel.070 61-51-37 Pominati SAMO 31.243 km.Grazirano.metalik.Cena po viduvanje.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Друго
Автомобил модел DFM
Гориво бензин
Година 2010
Менувач Рачен
Километри 31243

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.