Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava ford escord 97g Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Хачбек  Veles

77,000 ден

  • Se prodava ford escord 97g | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava ford escord 97g | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava ford escord 97g | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava ford escord 97g | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: 77,000 ден По договор

Se prodava ford escor 97g 1.6 si klima atestiran plin kompletno servisiran fordot e ekstra

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Escord
Гориво бензин
Година 1997
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.