Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA HDD MAXTOR 80 GB SATA Физичко лице

пред 7 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

500 ден

  • SE PRODAVA HDD MAXTOR 80 GB SATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA HDD MAXTOR 80 GB SATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 500 ден

SE PRODAVA HDD MAXTOR 80 GB SATA RABOTI 100%

CENE 500 DEN

Дополнителни детали

Статус Used
Електронски Бренд Asus

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.