Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Мотоцикли  Ohrid

519,000 ден

  • SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA HONDA MOTOR 2012 | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 519,000 ден

SE PRODAVA HONDA MOTOR DONESEN OD AMERIKA!!!

600 KUBICI 2012 GODINA

4.5 ILJADI POMINATI

CENA:8500 EVRA NE FIKSNA

TEL:070709631

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобил модел -
Година 2012
Километри -

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.