Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava jeep Dr5 Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Хачбек  Kavadarci

3,500 ден

  • Se prodava jeep Dr5 | Kavadarci, zaprodazba.mk
Локација: Kavadarci
Цена: 3,500 ден

Se prodava jeep DR 5 peoizveden e 2007 benzin1.6 so fabricki plin eco power.donesen e od italija carinet I registriran do 3 mesec 2020.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Jeep
Автомобил модел Dr5
Гориво Плин / Бензин
Година 2007
Менувач Рачен
Километри 180 000
Статус Се користи

Ознаки:

jeep skopje jeep

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.