Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava kompletna detska soba Физичко лице

пред 3 месеци Дом и семејство - Кревети и Мебел за спални соби  Strumica

18,000 ден

  • Se prodava kompletna detska soba | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava kompletna detska soba | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava kompletna detska soba | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava kompletna detska soba | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 18,000 ден

se prodava kompletna detska soba

Krevet 200 x 150

Plakar 160 (2 x 80) x210

Komoda so fioki 90 x 70

Biro so ogledalo 140 x 170

+ 2 zidni polici

Socuvana, vo odlicna sostojba


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.