Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava kuka so deloven objekt Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Prilep

-- ден

  • Se prodava kuka so deloven objekt | Prilep, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден

Se prodava Kuka i deloven objekt so površina od 270m2 vo centar na gradot

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+3
Декориран Да
Балкон Не
Површина 270m2

Ознаки:

kuka

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.