Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Kuka so garaza vo Prilep Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Prilep

7,930,000 ден

  • Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Kuka so garaza vo Prilep | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: 7,930,000 ден По договор

Se prodava Kuka so garaza vo Prilep.

Прилеп 575 м2

130.000 евра

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+1
Декориран Не
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.