Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava kuka vo Cair!! Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

58,000 ден

  • Se prodava kuka vo Cair!! | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 58,000 ден По договор

Se prodava kuka vo Cair pozadi Skopski pazar vo blizina na osnovnoto uciliste na ul.Ferid Zairi so povrsina od 83m2.Kukata se sostoi od 3 sobi,mala kujna i spajz,podrum i tarasa. godina na gradba 1990 so imoten list!!! Inf 078-221-590 Za seriozni kupuvaci ostavam prostor za dogovor

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 3+1
Балкон Не
Површина 83

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.