Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava kuka vo nas.Ilinden POVOLNO Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Kukata ima dva stana so zasebni vlezovi,prizemje 100/2 prv spray 126/2 , so moznost vo podkrovljeto da se dobie Stan od 80/2 , dvorno mesto ogradeno 500/2.

Kukjata lezi na ,stabilizirana drenazirana podloga,(sljunak, I tucanik) od 150cm. Termicka izolacija sendvic (25x12)blokovi plus tvrdo presovan tervol (5cm) stanovite imaat zasebni vlezovi,zasebni vodomeri,zasebni strujomeri, zaseben sistem na parno , solarna (250)litri, montazna garaza za dve vozila, troslojni stakla na prozorite, bramac keramida , temelska ploca (50)cm. So troslojna zona na armatura. Industriska Voda na dlabocina(26)m. Odvod(kanalizacija). Cena (120.000e)

mob.za kontakt (071876661) Nikola

070685241 Zarko

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+4
Површина 300 m2

Ознаки:

kuka

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.