Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA RADISANI 700 KVADRATI DVORNO MESTO I 100 KVADRATI KUKJA ITNO Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA RADISANI 700 KVADRATI DVORNO MESTO I 100 KVADRATI KUKJA ITNO | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se prodava kukjaa vo naselba radisani itno

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 3+1
Површина 800 kvadrati

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.