Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA MATICNA PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775 SO DDR2 RAM Претпријатие

пред 8 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

1,800 ден

  • SE PRODAVA MATICNA PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775 SO DDR2 RAM | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA MATICNA PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775 SO DDR2 RAM | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA MATICNA PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775 SO DDR2 RAM | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA MATICNA PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775 SO DDR2 RAM | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,800 ден По договор

SE PRODAVA MATICNA PLOCA

MODEL.. PLOCA MODEL 945GZ MICRO 775 SE LGA 775

CPU.. INTEL PENTUM 4 3.00 MZ

RAM.. DDR 2

PODESUVA ..INTEL DUAL CORE PROCESOR

PLOCATA E TIP TOP RABOTI SO GARANZIJA 1000% PROVERENA -

BEZ RAM MEMORIJA E.

SO PROCESOR CENA 1800DENN

BEZ PROCEROR 900 DEN

KONTAKT TELL 076 - 567 -124- FAHRI

SKOPJE- SUTO ORIZARI

Дополнителни детали

Статус Used
Електронски Бренд Gigabyte

Ознаки:

reklama5 pazar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.