Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Se prodava Mercedes A140, Makedonija Физичко лице

пред 2 години Автомобили - Хачбек  Prilep
Локација: Prilep
Цена: 1,100 ден

Mercedes A140, Prilep, Makedonija

-Година на производство 2001

-157000 км

-Бугарски табли ***Не може да се царини во МК***

-Платен данок во Бугарија за 2018 година

-Регистрирана до 01.10.2018

-Во беспрекорна состојба

-Сменети се сите филтри

-Мотор 1,4 бензин

-82 коњски сили

-5 брзини

-Електрични стакла

-Kлима

-Airbag

-ABS

-ESP(Electronic stability program)

-Цена:1100 евра

Контакт: 077 89 44 22


Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел A140
Гориво бензин
Година 2001
Менувач Рачен
Километри 157000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.