Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

164,700 ден

  • Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 164,700 ден

Mercedes c180 benzin/plin br 077883385 cena2700e Makedonija

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел C180
Гориво бензин
Година 2002
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.