Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Mercedes E 220Cdi Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Седан  Strumica

1 ден

  • Se prodava Mercedes E 220Cdi | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Mercedes E 220Cdi | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Mercedes E 220Cdi | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Mercedes E 220Cdi | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Mercedes E 220Cdi | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 1 ден

Se prodava Mercedes E 220Cdi 150 ks. Donesen od Germanija. 2004 godina. So realni 214 000 km. Novi 4 gumi Sava M+S so 17ki original bandazi. Nema vlozuvanje vo kolata i proverka na majstor po vasa zelba.
TEL ZA KONTAKT 078-414-805 VASKO.

- CENA PO DOGOVOR-

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел E220Cdi
Гориво Нафта
Година 2004
Менувач Рачен
Километри 214000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.