Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava mercedes vito 108d Skopje Физичко лице

пред 6 месеци Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Skopje

3,300 ден

  • Se prodava mercedes vito 108d Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 3,300 ден

Se prodava mercedes vito 108d broj na sedista 8+1stotuku ofarbano so izvsen komplet servis na motor i prednica so klima i 4 novi gumi...vredi da se vidi..

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел 108d
Гориво Нафта
Година 1997
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.