Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Se prodava MINI COOPER SO 170.000 Физичко лице

пред 2 години Автомобили - Мал автомобил  Skopje

4,400 ден

  • Se prodava MINI COOPER SO 170.000 | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4,400 ден

Se prodava odlicno socuvan mini cooper 2003 god od oprema ima klima servo volan centralno zaklucuvanje elektrika na stakla elekteika na retrovizori bord kom gps navigacija reg do 3 /2019 poveke info na 070227881

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mini
Автомобил модел Cooper
Гориво бензин
Година 2003
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.