Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava moze i zamena BMW 525 Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Skopje

110,000 ден

  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava moze i zamena BMW 525 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 110,000 ден По договор

Se prodava moze i zamena registrirano so ful oprema klima tempomat vebasto odlicna sostojba

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки BMW
Автомобил модел 525
Гориво Нафта
Година 1994
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.