Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Nov Huawei Y7 Претпријатие

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Skopje

9,850 ден

  • Se prodava Nov Huawei Y7 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 9,850 ден

HuaweiY7 5.5"
Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
2GB Ram, 16GB Flash
720x1280 IPS
12mp primary, 8mp secondary
4000mAh battery
Android 7

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Huawei

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.