Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava opel astra 1.4 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Strumica

48,800 ден

  • Se prodava opel astra 1.4 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava opel astra 1.4 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava opel astra 1.4 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava opel astra 1.4 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava opel astra 1.4 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 48,800 ден

Se prodava opel astra 1.4 mono injeksion pali vozi bez nitu edna mana predni gumi novi nov aklumator servisiran se ni da tropne ni da kricke nesto istecena reg mnogo zacuvan se gleda poslikte cena800€ 076713893

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Astra 1.4
Гориво бензин
Година 1990
Менувач Рачен
Километри -
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.