Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Gostivar

2,200 ден

  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Opel corsa 1.0 benzin 2006 registrirana tip top kola,mnogu ekonomiçna | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Gostivar
Цена: 2,200 ден

Kola za poçetnici i gradska

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Corsa
Гориво бензин
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 180000
Статус Ново

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.