Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se Prodava Plac vo Prilep Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Prilep

-- ден

  • Se Prodava Plac vo Prilep | Prilep, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Placot se naogja na ulica: "F. Gora".

Tel. 076 460 319

ili

075 544 663

Дополнителни детали

барам За продажба

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.