Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid Претпријатие

пред 2 години Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Ohrid

-- ден

  • Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден

Se prodava plac vo Trpejca, Ohrid od 666m2 so imoten list , na 500m od plaza.Info na tel.071 382 084.

Дополнителни детали

барам За продажба
Површина 666

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.