Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava playstation3 ps3 Претпријатие

пред 1 година Технологија - Играчки конзоли и додатоци  Skopje

8,000 ден

  • Se prodava playstation3 ps3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava playstation3 ps3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 8,000 ден

Se prodava ps3 vo odlicna sostojba so 5 igri I eden joystick

Kontakt:075816993

Sali

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Sony

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.