Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA REDMI 6A Физичко лице

пред 9 месеци Технологија - Мобилни телефони  Veles

7,000 ден

  • SE PRODAVA REDMI 6A | Veles, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: 7,000 ден По договор

Se prodava REDMI 6A telefonot e kako nov edna nedela koristen so staklo i se komplet so nego garancija i polnac za povekje info na telefon 078 721 034

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Xiaomi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.