Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Renault Megane II 2004 godina Физичко лице

пред 10 месеци Автомобили - Хачбек  Tetovo
Локација: Tetovo
Цена: 166,000 ден

Avtomobilot e vo top sostojba

1.9dci ,120hp

Prosecna potrosuvacka 5.4l/100km

▶Registriran do juli;

▶Nov akomulator;

▶Zimski i letni gumi;

▶Ambient light bojata se menuva so pomosh namobilna aplikacija;

▶Zatemneti stakla predni i zadni so napraven A test;

▶Tempomat;

▶Limiter;

▶2 polnaci za mobilen telefon;

Za poveke info: 076456321

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Renault
Автомобил модел Megane II
Гориво Нафта
Година 2004
Менувач Рачен
Километри 120000km
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.