Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Samsung J5 2017 Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Gevgelija

7,000 ден

  • Se prodava Samsung J5 2017 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Gevgelija
Цена: 7,000 ден

Samusng J5 2017 kako nov.
Kupen od Mobimak,koristen mnogu malku,so silikonska zastitna maska i zastiten ekran uste od samoto kupuvanje....Ne se koristi,vo kutija e spakuvan so site dodatoci!!!
Info i kontakt na Viber 078/320/321

Дополнителни детали

Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.